Vítejte na stránkách jorkšírské teriérky Sisinky

 

 

Jsem jorkšírská teriérka Sisinka a jsem paničky vysněný pejsek. Někdy dokážu pořádně zlobit, ale vždy si to umím skvěle u páníčků udobřit, protože jsem velký mazel a mazlím se hooodně moc ráda. Snad se Vám mé stránky budou líbit, dozvíte se tu o mě spoustu novinek, jak rostu, jak se mám i kam jezdím na výlety.

  

 

PitaPata - Personal picturePitaPata

 

Nový banner 


TOPlist

Novinky

Nový oblíbený odkaz

27.09.2010 20:42
Do rubriky Oblíbené odkazy je přidám odkaz na stránky paničky kamarádky která šije skvělé oblečky a mašličky a často si od ní objednáváme... Stránky stojí za to navštívit :-) 

—————

Stříhání

31.03.2010 16:35
Tak jsem včera byla u psí holičky a ta mě ostříhala, panička tam tedy byla semnou, protože prý když má doma krásnou jorkšírku tak jí musí mít i krásně ostříhanou a chtěla si to přesně určit jak mám vypadat. Teď je panička moc spokojená, sluší mi to, omládla jsem a jsem prý taková víc elegantnější....

—————

Aktualizace

14.03.2010 13:20
Přidány fotky do fotogalerie Zima 2009 / 2010 

—————

Silvestr

07.01.2010 18:54
Silvestr u nás proběhl celkem v klidu. Panička totiž na internetu našla zvuk ohňostroje tak mi ho každou chvíli doma pouštěla a já jsem to už potom vůbec nevnímala. Jelikož jsem měla pořád dietu tak jsem nemohla mít ani žádné své psí mňamky. Ale panička mi slíbila že mi to vynahradí. Petardy teda...

—————

Střevní chřipka

07.01.2010 18:16
Ach jo, je to hrozné. Na druhý svátek vánoční panička zjistila že mám zase ve stolici krev. Tak mi okamžitě nasadila dietu, když jsem měla druhý den stolici normální tak jsem mohla zase pomalu papkat granulky, ale další den se to zase opakovalo. Tak se panička už naštvala a jela semnou k panu...

—————

Vánoce

29.12.2009 18:18
Na Ježíška jsem se moc těšila. Byli to totiž moje první Vánoce. Celý den jsem byla moc hodná a většinou jsem spinkala. K večeru jsem se šla vyvenčit o něco dříve než v jiné dny, poté mě panička ušesala, dala mi mou štědrovečerní večeři a pak jsem se usadila k jídelnímu stolu. Mezitím co páníci...

—————

Nový obleček

15.12.2009 22:05
Do galerie oblečků přidám jeden koupený obleček. 

—————

Moje první narozeniny

11.12.2009 12:39
Ve středu 9.12.2009 mi byl jeden rok. Byli to moje první narozeniny a byli mooooc super. Ráno mi paničky popřáli a odpoledne mě panička načesala, připravila dárečky, dortíček a pak mě k tomu posadila aby mě mohla vyfotit. No popravdě jsem moc pózovat nechtěla protože mě moc lákala vůně toho...

—————

Mikuláš

05.12.2009 22:09
Dneska u nás byl Mikuláš a i s čertem, ale ten mě nevzal sebou nebojte. Já jsem totiž na něj zaštěkala a on utekl, posera :-) Od Mikuláše jsme dostali s paničkou každá svůj balíček. No to víte, já jak jsem moc zvědavá, tak jsem hned šla ten paničky prozkoumat. Samozřejmě následovalo velké focení...

—————

1. adventní neděle

03.12.2009 20:17
Tak minulá neděle byla první adventní. Panička si dělala adventní věnec a pak mě u něj vyfotila, ale já teda nechtěla vůbec pózovat a poté jsem se ještě seznámila se stromečkem který mám já a panička v našem pokoji. Všechno u nás vypadá krásně vánočně, takže se na ty vánoce moc těším, i když ještě...

—————